قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

مراسم اختتامیه بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی برق با حضور وزیر نیرو، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، معاون توانیر و حضور گسترده استادان، دانشجویان، پژوهشگران مدیران ارشد و کارشناسان و دیگر دست‌اندرکاران صنعت برق برگزار شد.

در این مراسم که در ساعت 16:30 روز دوشنبه 13 آبان در تالار خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد، ابتدا مهندس حائری مدیر عامل شرکت توانیر و رئیس کنفرانس با تاکید بر نقش پژوهش در صنعت برق و اهمیت و جایگاه کنفرانس بین‌المللی برق در صنعت برق از استادان دانشگاه در خواست کرد تا هرچه بیشتر به یاری این صنعت بشتابند. سپس مهندس چیت‌چیان وزیر با توجه به شرایط کنونی صنعت برق از محققان خواست تا در چند محور خاص پژوهشهای بیشتری انجام دهند؛ از جمله مسائل اقتصادی در صنعت، افزایش بهره‌وری، کاهش تلفات، چگونگی کاهش قیمت تمام شده برق، و تاکید بر استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر. سپس دکتر داوود فرخزاد گزارشی درباره بهره‌برداری از پروژه WAMS گزارشی مفصل ارائه کرد و به طور همزمان اطلاعات کلیدی شبکه را به نمایش گذاشت.

در ادامه مراسم، از چهار کتاب برگزیده صنعت در سال 91 و 92 از نویسندگان تقدیر به عمل آمد. همچنین لوح تقدیر ارائه‌کنندگان برتر مقالات به آنان اهدا شد.