قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

نخستین روز کنفرانس بین‌المللی برق با حضور گسترده استادان، دانشجویان، مدیران ارشد و کارشناسان صنعت برق با سخنرانی آقای مهندس ستار محمودی قائم مقام محترم وزیر نیرو، مهندس هوشنگ فلاحتیان معاون محترم وزیر نیرو در امور برق و انرژی برگزار شد. همچنین در مراسم افتتاحیه کنفرانس دکتر علی محمد رنجبر به عنوان سخنران کلیدی به تشریح ساختار صنعت برق در گذشته، حال و آینده پرداختند که مورد استقبال حضار قرار گرفت.

در ادامه 10 نشست تخصصی در 5 سالن برگزار شد و مقالات منتخب توسط نویسندگان ارائه شدند. در این 10 نشست بیش از 60 مقاله در زمینه‌های مختلف ارائه شدند.

بخش‌هایی از سخنرانی قائم مقام محترم وزیر نیرو

قائم مقام وزیر نیرو گفت: تامین عرضه برق با کیفیت و حفظ و صیانت از منابع فسیلی کشور از جمله مهم ترین اهداف صنعت برق کشور است
به گزارش پایگاه خبری توانیر مهندس “ستارمحمودی” در مراسم افتتاح بیست و هشتمین کنفرانس بین المللی برق اظهار داشت: جهان امروز به مرحله ای رسیده است که تحولات زیادی در آن رخ داده است که باید در مسیر استفاده از فناوری های نوین همگام با این تحولات در حرکت باشیم.
قائم مقام وزیر نیرو گفت: خوشبختانه امروز با تعامل برق، دانشگاه ها و پژوهشگران توانسته ایم وضعیت خوبی در صنعت برق به دست آوریم.
وی گفت: برگزاری گردهمایی ها در صنعت برق نشان می دهد محققان ایرانی از توانمندی های بسیار خوبی برخوردار هستند و این توانمندی ها از مرزهای داخلی هم فراتر رفته است. (ادامه در وب‌سایت خبری شرکت توانیر)