قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

یکی از مهمترین اهداف کنفرانس بین‌المللی برق، فراهم آوردن فرصتی مناسب برای متخصصان صنعت برق، دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی و پژوهشی است تا به معرفی آخرین نتایج و دستاوردهای خود در زمینه‌های مختلف از جمله روش‌های نوین توسعه و فناوری‌های جدید در صنعت برق کشور بپردازند.

از آنجا که بسیاری از موضوعات مهم مورد بحث در این زمینه‌ها در فرصت کوتاه و در قالب مقاله قابل ارائه و معرفی نیستند، در کنار کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی متعددی تشکیل خواهد شد. هدف از برگزاری این کارگاه‌ها ارتقاء سطح علمی و دانش تخصصی کارشناسان و دانش‌پژوهان و معرفی آخرین دستاورد‌های علمی و فناورانه است. در این کارگاه‌ها کارشناسان و پیشگامان صنعت برق در ایران و جهان، اصول علمی و فنی جدید را در قالب موارد عملی و کاربردی برای علاقمندان تشریح می‌نمایند.

فرم اعلام آمادگی برای ارائه کارگاه آموزشی در کنفرانس سی و دوم (PDF و DOC)

ثبت‌نام در کارگاه آموزشی

برای شرکت در هر یک از کارگاه‌های آموزشی لازم است عنوان و کد کارگاه مورد نظر، از جدول عناوین کارگاه‌های آموزشی استخراج و همراه با اسامی متقاضیان و فیش واریز هزینه ثبت‌نام از طریق ایمیل یا فکس به دبیرخانه کنفرانس بین‌‌المللی برق ارسال شود. خواهشمند است در طول برپایی کنفرانس زمان و مکان تشکیل کارگاه‌های آموزشی را از بخش اطلاعات تالار انتظار خلیج فارس پیگیری کنید.

  • هزینه ثبت‌نام برای کارگاه‌های نیم‌روزه برای هر نفر مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، شامل شرکت در کارگاه، جزوات آموزشی و پذیرایی است.
  • هزینه ثبت‌نام برای کارگاه‌های یک‌روزه برای هر نفر مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال، شامل شرکت در کارگاه، جزوات آموزشی، پذیرایی و ناهار است.
  • در صورت تکمیل نشدن و به حد نصاب نرسیدن ظرفیت و یا تشکیل نشدن کارگاه آموزشی، مراتب از طریق وب‌سایت کنفرانس اعلام و هزینه ثبت‌نام مسترد خواهد شد.
  • هزینه ثبت‌نام بایستی به حساب شماره ۲۱۷۴۹۸۹۰۰۳۰۰۲ نزد بانک ملی ایران، شعبه فلسطین شمال (کد ۶۰۴)، به نام پژوهشگاه نیرو، شبا IR10 0170 0000 0217 4989 0030 02 واریز شود.
  • به شرکت‌کنندگان در کارگاه‌های آموزشی کنفرانس بین‌المللی برق گواهینامه شرکت در کارگاه با مهر کنفرانس بین‌المللی برق و پژوهشگاه نیرو اعطا خواهد شد.
  • فرم ثبت‌نام در کارگاه آموزشی در کنفرانس سی و دوم (PDF و DOC)

فهرست کارگاه‌های سی و دومین کنفرانس بین‌المللی برق

 شماره عنوانارائه‌کننده زمان
۱۷-AAAعنوان و موضوع کارگاهنام و نام‌خانوادگی
سازمان متبوع
روز، تاریخ
ساعت آغاز تا پایان