قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
۲۵ شهریور ۱۳۹۶

کیفیت توان و الکترونیک قدرت

کمیته «کیفیت توان (PQA)» از این پس به کمیته «کیفیت توان و الکترونیک قدرت (PQE)» تغییر عنوان یافت.
۲۰ شهریور ۱۳۹۶

پایش و حفاظت

با توجه به گستردگی مباحث حفاظت در شبکه‌های برق (توزیع و انتقال) و اهمیت شبکه‌های هوشمند، و نیز برداشت اشتباه مفهوم «کنترل‌های سیستم قدرت» از حرف C در مخفف CAP به پیشنهاد کمیته علمی مربوطه از این پس عنوان «پایش و حفاظت MAP» به جای «کنترل و حفاظت CAP» برای این کمیته استفاده می‌شود.
۱۵ شهریور ۱۳۹۶

کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی

«کنفرانس شبکه‌های هوشمند انرژی» در ۲۹ و ۳۰ آذر ۱۳۹۶ با همکاری دانشگاه شهید رجایی و انجمن علمی شبکه هوشمند انرژی ایران برگزار می‌شود.
۲۷ خرداد ۱۳۹۶

ثبت نهایی مقاله

از نویسندگان محترم تقاضا می‌شود که مراحل ثبت مقاله را گام به گام مطابق دستورالعمل ارسال مقاله پیگیری و نهایی کنند؛
۱۷ خرداد ۱۳۹۶

کنفراس سی و دوم: فراخوان مقاله

از پژوهشگران و فعالان صنعت برق دعوت می‌شود تا از تاریخ ۲۰ خرداد تا ۵ شهریور ۱۳۹۶ برای ارسال مقاله به سی و دومین کنفرانس بین‌المللی برق اقدام کنند.
۷ خرداد ۱۳۹۶

سیگره ۲۰۱۸

کنفرانس دوسالانه سیگره از ۲۶ تا ۳۱ آگوست ۲۰۱۸ با حضور بیش از سه هزار نفر از متخصصان صنعت برق جهان در فرانسه، پاریس برگزار می‌شود. آخرین مهلت ارسال خلاصه مقاله به کنفرانس تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ است، که البته لازم است خلاصه مقالات یک هفته قبل از آن تاریخ برای انجام هماهنگی‌های لازم به دبیرخانه سیگره ایران ارسال شود.
۱۶ فروردین ۱۳۹۶

مقالات کنفرانس سی‌ام نمایه شد

مقالات سی‌امین کنفرانس بین‌المللی برق در IEEE Xplore نمایه شد.
۲۷ مهر ۱۳۹۵

برنامه سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی برق

برنامه سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی برق تنظیم و منتشر شد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۵

فراخوان ارسال مقالات

به اطلاع می‌رساند، متقاضیان ثبت مقاله در سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی برق از تاریخ ۱ تا ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ مقالات خود را از طریق سیستم دبیرخانه کنفرانس ارسال فرمایند.
۱۹ دی ۱۳۹۴

درگذشت استاد گرامی، آقای دکتر قدرت‌الله حیدری

انا لله و انا الیه راجعون با عرض تاسف عروج تاسف بار استاد گرامی جناب آقای دکتر قدرت‌الله حیدری بنیان‌گذار کنفرانس بین‌المللی برق و دبیر انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران را به تسلیت می‌گوید. مراسم تشیع جنازه شنبه ساعت ۱۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۹ صبح از پژوهشگاه نیرو (شهرک قدس، انتهای بلوار شهید دادمان ، پژوهشگاه نیرو) برگزار می‌شود.