قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
۲ آبان ۱۳۹۶

سمینار طراحی بهینه خطوط انتقال در فضای سه بُعدی

سمینار تخصصی «طراحی بهینه خطوط انتقال و فوق توزیع در فضای سه بعدی همراه با راه کارهای افزایش ظرفیت خطوط» در روز چهارشنبه 3 آبان 1396، ساعت 12:45 تا 13:45 در محل کنفرانس برگزار می‌شود. آقای سندی اوگِ (Sandy Auge) نماینده شرکت SPIE SAG از کشور سوئیس، کاربردهای نرم‌افزار FM-Profil در طراحی و مدلسازی خطوط هوایی انتقال و فوق توزیع تشریح خواهند کرد.
۲۷ مهر ۱۳۹۶

برنامه افتتاحیه

برنامه افتتاحیه سی و دومین کنفرانس بین‌المللی برق در روز دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶: ۸:۳۰ پخش سرود جمهوری اسلامی ۸:۳۵ تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ۸:۴۰ گزارش کنفرانس توسط جناب آقای مهندس کردی ، مدیرعامل محترم شرکت توانیر و رئیس کنفرانس
۲۶ مهر ۱۳۹۶

نمایشگاه جانبی

نقشه نمایشگاه جانبی سی و دومین کنفرانس بین‌المللی برق و شرکت‌های حاضر در آن منتشر شد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶

برنامه کنفرانس

برنامه اجرایی کنفرانس منتشر شد. از نویسندگان، شرکت‌کنندگان و مهمانان محترم درخواست می‌شود تا با مطالعه دقیق این برنامه، در روزهای برپایی کنفرانس از وقت خود به صورت بهینه استفاده کنند.
۲۲ مهر ۱۳۹۶

مجوز برگزاری کنفرانس

مجوز برگزاری کنفرانس از طرف کارگروه ساماندهی همایش‌ها (ریاست جمهوری) برای «سی و دومین همایش بین‌المللی برق» صادر شد.
۱۷ مهر ۱۳۹۶

کارگاه‌های آموزشی

فهرست کارگاه‌های آموزشی سی و دومین کنفرانس بین‌المللی برق منتشر شد. آخرین مهلت ثبت‌نام در کارگاه‌ها، ۲۵ مهر ۱۳۹۶ است.
۱۲ مهر ۱۳۹۶

تنظیمات نهایی مقاله

ضمن تبریک به نویسندگانی که مقاله آنان در کنفرانس بین‌المللی برق قبول شده است، به اطلاع می‌رساند که آخرین مهلت برای ارسال نسخه اصلاح‌شده-نهایی مقاله و انجام تنظیمات آن، ۲۲ مهر ۱۳۹۶ است.
۱۱ مهر ۱۳۹۶

کنفرانس حفاظت و اتوماسیون در سیستم‌های قدرت

«دوازدهمین کنفرانس بین المللی حفاظت و اتوماسیون در سیستم‌های قدرت» در تاریخ ۲۵ تا ۲۷ دی ۱۳۹۶ با همکاری دانشگاه علم و فناوری مازندران، انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران (شاخه مازندران)، و شرکت برق منطقه‌ای مازندران و حمایت دانشگاه صنعتی بابل برگزار می‌شود.
۲۵ شهریور ۱۳۹۶

کیفیت توان و الکترونیک قدرت

کمیته «کیفیت توان (PQA)» از این پس به کمیته «کیفیت توان و الکترونیک قدرت (PQE)» تغییر عنوان یافت.
۲۰ شهریور ۱۳۹۶

پایش و حفاظت

با توجه به گستردگی مباحث حفاظت در شبکه‌های برق (توزیع و انتقال) و اهمیت شبکه‌های هوشمند، و نیز برداشت اشتباه مفهوم «کنترل‌های سیستم قدرت» از حرف C در مخفف CAP به پیشنهاد کمیته علمی مربوطه از این پس عنوان «پایش و حفاظت MAP» به جای «کنترل و حفاظت CAP» برای این کمیته استفاده می‌شود.